TimeWaver McMakin

TimeWaver Frequency McMakin Sistemi

Ağrı tedavisi ve rehabilitasyonu için Frekansa Özgü Mikroakım

Size inanılmaz bir method olan FSM yani Spesifik Mikroakım Frekansı ile terapiyi tanıtmak istiyoruz. Bu sistem Dr. CarolynMcMakin tarafından geliştirilmiş ve TimeWaver sistemi ile geliştirilmiş modern ve etkili bir terapi yöntemidir.  Bu cihaz yaratıcısının ismi olan TimeWaverFrequencyMc Makin adını almıştır.

SAĞLIK PROFESYONELLERİ İÇİN BİLGİ

FSM veya Frekansa Özgü Mikroakım, ağrı sinyallerini ileten sinirleri geçici olarak bloke eden TENS gibi diğer yöntemlerden temel olarak farklı olan bir elektrostimülasyon yöntemidir.

FSM ise TENS’te kullanılan akımın sadece binde biri kadarını uygular; akım, algılama eşiğinin altındadır ve her hücrede ve her dokuda vücudun kendisi tarafından üretilen akıma benzer güçtedir.

İnsan vücudu yarı iletken bir ağ gibi çalışır: canlı doku, elektromanyetik bağlarla bir arada tutulan biyokimyasal maddelerden oluşur; hücreler, fasyaların sözde viskoelastik jel ızgaraları ile bağlanır. FSM modeline göre, bu ön pano sistemindeki belirli frekanslar, elektromanyetik bir sinyal kullanarak bir kilidi açan vericiler gibi davranabilir.

Uygun spesifik frekanslar uygulanarak, hücre reseptörleri, hücre içi süreçleri ve hücrenin metabolik süreçlerini desteklemek için doğal işlevlerini sürdürmek üzere aktive edilir. Bu model, fizyolojik hücre fonksiyonlarının dengesizlikler tarafından bozulduğu varsayımına dayanmaktadır.

Sorumluluk Reddi: TimeWaver sistemleri ve uygulamaları, geleneksel tıp anlamında kanıt eksikliği nedeniyle geleneksel tıp tarafından tanınmamaktadır.

TimeWaver, arka planların ve daha derin bağlantıların analizi için sistemler geliştirme konusunda 10 yıldan fazla deneyime sahiptir.

TimeWaver Frekans sisteminin Bireyselleştirilmiş Mikro Akım Frekansı (IMF) uygulaması, 2011 yılından bu yana birçok doktor ve pratisyen için önemli bir araç haline geldi.

Carolyn McMakin DC ile birlikte TimeWaver, çeşitli uygulama alanları için 120’den fazla otomatik FSM uygulama protokolü sunan Frequency McMakin sistemini geliştirdi. Sistem ile çeşitli diğer program parametrelerinin ilave bireysel ayarı mümkündür; Kullanıcının detaylı eğitiminden sonra aktif hale gelir.

TimeWaver Frequency McMakin sistemi hem cihaz hem de yöntemdir ve aynı zamanda klinikler ve uygulamalar için genel bir kavramdır. Evrensel etki mekanizmaları sayesinde çok çeşitli disiplinler için uygundur.

Sorumluluk Reddi: TimeWaver sistemleri ve uygulamaları, geleneksel tıp anlamında kanıt eksikliği nedeniyle geleneksel tıp tarafından tanınmamaktadır.

FSM yönteminin geniş bir uygulama alanı vardır. Uygulayıcılar aşağıdaki uygulama alanlarında başarılı sonuçlar elde etmişlerdir:

 • Yenilenme
 • Canlılık
 • Sağlık
 • Performans

ve daha fazlası.

Sorumluluk Reddi:

TimeWaver sistemleri ve uygulamaları, geleneksel tıp anlamında kanıt eksikliği nedeniyle geleneksel tıp tarafından tanınmamaktadır .

Ücretsiz Bilgi Broşürü

Bilgi Broşürünüzü Buradan Sipariş Edin

Broşürlerimizde TimeWaver cihazlarımız hakkında detaylı bilgiler bulacaksınız. Broşürler, posta yoluyla PDF olarak veya posta yoluyla basılı kopya olarak ücretsiz olarak mevcuttur.

10 yılı aşkın bir süredir dünyanın dört bir yanındaki doktorlar, terapistler ve ev kullanıcıları, aşağıdaki uygulama alanlarında destek için TimeWaver sistemlerimizi başarıyla kullanıyor:

 • Ağrı
 • Sağlık
 • Esenlik
 • Ruh
 • Uyku
 • Fitness
 • Güzellik
 • İş

Formu Doldurun

  Aşağıdaki bilgi broşürleri mevcuttur:

  ***Form gönderdikten sonra tarafınıza istediğiniz broşür iletilecektir.

  TimeWaver