TimeWaver BIZ

GİZLİ KALMIŞ POTENSİYELİNİZİ KEŞFEDİN

Bugün birçok şirket verilerini internet üzerinden her an erişilebilen bir bilgi hafıza bankası olan bir bulutta saklıyor. David Bohm, Karl Pribram, BurkhardHeim ve AntonZeilinger gibi modern kuantum fizikçilerine göre, her gün gördüğümüz görünür gerçekliğin altında yatan, zihin ve madde hakkındaki tüm bilgileri depolayan- geçmiş, şimdi ve gelecek ile ilgili bir tür bilgi bankası olan- ‘kuantum düzeyinde bir alan’ vardır. Bu bilgi alanına internet bulutlarımıza ulaştığımız gibi, doğru bir arayüzle (bir yazılımla) her zaman ve yerde erişilebilir.

“Quantum FieldCloud” sonuç olarak şirketinizin, pazar yapısını, rekabet alanlarını, çalışanlarınızın ve kendinizingüçlü ve geliştirilmesi gereken yönlerini, görünmeyen, fark edilemeyen tüm bilgileri depolar ve teorik olarak da bu bilgilere her yerden doğru bir yazılım ile erişilebilinir.

BİLGİ ÇAĞINDAN BİLGİ ALANI ÇAĞINA

Bugünlerde çoğu şirket hem kendi hem de müşteri bilgilerine internetle ulaşabileceği bir bilgi alanında yani bir bulutta saklamaktadır. Bu buluta internet olduğu sürece bilgisayar, akıllı telefon veya tabletten ulaşabilmek mümkün.

KUANTUM ALANI MI? BULUT BİLGİ ALANI MI?

Hayal gücü, tarihte ve bugün bilimsel, sosyal, ekonomik, teknik ve çevresel sektörlerde çığır açan bir ilke olmuştur. İyi bir hayal gücü olmadan, bugün sahip olduğumuz modern faydaların çoğu asla uygulanamazdı. Şimdi, şirketinizle ilgili bir buluta sahip olduğunuzu düşünelim ve buluta istediğiniz yerden istediğiniz zaman erişmenizi sağlayan bir yönlendiriciniz var.

Bu yönlendirici sizin kaotik para piyasalarını, hisse senedi fiyatları ve girişimciliğin çeşitli risk faktörlerinin görünen yüzünün arkasındaki fiziksel ve psikolojik arka plan bilgilerini de görebilme imkanını sağlayacak. Büyüleyici bir fikir! TimeWaver BIZ-Sistemi, bilgi alanı biliminin işinize nasıl yardımcı olabileceği konusunda size kapsamlı bir iç görü sağlayacaktır.

Albert Einstein

Albert Einstein

“Hayal etmek bilgiden daha önemlidir. Bilgi sadece bilebildiklerimizle ve anlayabildiklerimizle sınırlıdır. Hayal gücü ise tüm dünyayı kucaklar ve o dünyada keşfedecek çok şey var.”

Başarının yolu kabul görmüş yollar yerine yeni yollar denemekten geçer

Sizi birlikte şirket analizi yapmaya davet ediyoruz!

TimeWaverBIZ’in şirket analizi ve optimizasyonu için çok etkileyici ve tamamlayıcı bir araç olduğuna sizi daha fazla ikna etmek için  bir teklifte bulunmak istiyoruz:

TimeWaverBIZ’in neler yapabileceğini, başarabileceğini deneyimleyecek ve daha sonra bu sistemin şirketinize uygun olup olmadığına kendiniz karar vereceksiniz. TimeWaver, size daha iyi iç görü, daha iyi bir bütünsel bakış ve daha iyi ayırt etme gücü sağlamaya söz veriyor!

Ücretsiz Bilgi Broşürü

Bilgi Broşürünüzü Buradan Sipariş Edin

Broşürlerimizde TimeWaver cihazlarımız hakkında detaylı bilgiler bulacaksınız. Broşürler, posta yoluyla PDF olarak veya posta yoluyla basılı kopya olarak ücretsiz olarak mevcuttur.

10 yılı aşkın bir süredir dünyanın dört bir yanındaki doktorlar, terapistler ve ev kullanıcıları, aşağıdaki uygulama alanlarında destek için TimeWaver sistemlerimizi başarıyla kullanıyor:

 • Ağrı
 • Sağlık
 • Esenlik
 • Ruh
 • Uyku
 • Fitness
 • Güzellik
 • İş

Formu Doldurun

  Aşağıdaki bilgi broşürleri mevcuttur:

  ***Form gönderdikten sonra tarafınıza istediğiniz broşür iletilecektir.

  TimeWaver