SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Hamileler, emziren anneler ve amalgam dolgusu olanların kullanması tavsiye edilmemektedir. Bunların haricinde herkes kullanabilir.

Yaş sınırı bulunmamaktadır. 7’den 70’e herkesin TimeWaver Home’u kullanması uygundur. 

Hayır, gerekmez. TimeWaver Home’un analiz cihazı McMakin sayesinde hastalıklarınıza neden olan duygusal ya da fiziksel kaynakları tespit edebilirsiniz. Ayrıca bu analiz, hastalığınızda genetik faktörlerin rol alıp almadığını da anlamanıza yardımcı olmaktadır. 

Kişisel frekans terapisine başlamadan önce rahatsızlığınıza neden olan kaynakların analizi yapılmaktadır.  Ardından size özel protokol oluşturulur ve bu protokolü evinizin konforunda sadece el aplikasyonlarını tutarak basit bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Size özel oluşturulan TimeWaver Home programını günde 1 kere uygulamanız yeterlidir. Ayrıca her gün istediğiniz kadar sıklıkta kullanmanızda herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Terapiye ara verme ya da terapiyi kesmenin herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Terapiye yeniden başlama kararı verildiğinde genel analiz yaptırılması uzmanlarımız tarafından tavsiye edilir. 

Hangi programda hangi parçayı kullanacağınız kullanma kılavuzunda yazmaktadır.  Dilerseniz eğitim programımıza katılarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Amalgam (gümüş) dolgunuz varsa kesinlikle kullanmamanız gerekiyor. Çünkü, dolgunun içinde bulunan civada toksik maddeler bulunmaktadır. Uygulama sırasında vücuda verilen frekans toksik maddelerin bedene yayılmasına neden olarak sağlığınıza zarar verebilir. 

Hamile olanlarda ise terapi sırasında vücuda verilen frekans, anne rahminde kasılmalara neden olarak erken doğuma yol açabilir. 

Herhangi bir yan etkisi kesinlikle bulunmamaktadır.

Terapi programı kapsamında vücuttaki elektrotların birbiriyle iletişime geçmesini sağladığı için bol su tüketilmesi önemlidir. Onun haricinde ilaç takviyesi almaya gerek yoktur. Ancak analiz sırasında vücudunuzda vitamin ve mineral eksikliği tespit edilirse takviye alınabilir. TimeWaver Home uygulama programlarından Homeopati, Bach Çiçekleri ve Schüssler Tuzları” frekansları suya yüklenerek içilebilir. 

TimeWaver