Blog

RealTimeWaver Pro’nun Potansiyel Uygulamaları

RealTimeWaver Pro ile 2.000’e kadar hastayı, danışanı veya öğeyi hem canlı ve gerçek zamanlı ve hem de otomatik olarak izleyebilir, optimize edebilirsiniz.

Tüm danışanlara ve hastalara canlı genel bakış
Artık tüm danışanlarınızı veya hastalarınızı dinamik ve otomatik olarak izleyebilirsiniz. Bilgi Alanındaki tüm danışanlarınızın gelişimini tek ekranda gerçek zamanlı olarak görebilirsiniz. Bilgi Alanında hangi kişinin veya hangi iş biriminin özel dikkat gerektirdiği hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Tüm Ekipler için Canlı Destek
Spor takımları, toplantılardaki çalışma grupları ve hatta aileniz gibi takımlar Bilgi Alanında dinamik olarak izlenebilir, gözlemlenebilir ve desteklenebilir.

Terapötik Destek
Kritik aşamalarda, Bilgi Alanında canlı olarak tüm organlarını, biyokimyasal süreçleri ve psikolojik verilerini izleyerek ve optimize ederek bireysel hastalara veya müşterilere özel bakım sağlayabilirsiniz.

Kritik Hastalar
Kritik aşamalarda, Bilgi Alanında canlı olarak tüm organlarını, biyokimyasal süreçlerini ve psikolojik verilerini izleyerek ve optimize ederek bireysel hastalara veya müşterilere özel bakım sağlayabilirsiniz.

Kurumsal Yönetim
Yazılım arabirimi kokpitini kullanarak, Bilgi Alanı’nda kendi veya müşterilerinizin işinin öğelerini görüntüleyebilir ve seçebilirsiniz.

Aileyi Destekleme
RealTimeWaver Pro ile Bilgi Alanında kendi ailenizi sürekli ve gerçek zamanlı olarak izleyebilir ve destekleyebilirsiniz.

Psikoterapi
Bilgi Alanı süreçlerine ilişkin dinamik içgörü, özellikle danışmanlık sırasında çok yardımcı olur.

TimeWaver Frekans Tedavisini İzleme
Artık terapi sürecini Bilgi Alanı’ndab uzaktan canlı olarak izleyebilir ve destekleyebilirsiniz. Bu özellikle Frekans Tedavisi sırasında size avantaj sağlar.

Konferans ve Toplantıları İzleme
İş toplantıları sırasında Bilgi Alanında her katılımcıya destek verebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak toplantı sırasındaki konuşmaların tonlamalarını kayıt ederek kritik Bilgi Alanı dalgalanmalarının sınıflandırılmasına olanak tanır.

Bu gönderiyi paylaş


TimeWaver