Blog

Nuno Nina’dan 7 Özel Program

Nuno Nina, entegratif tıp alanında dünya çapında önde gelen uzmanlardan biridir. Sağlığı bir bütün olarak görmektedir ve insanın bedenen, zihnen ve sosyal açıdan tam bir iyilik durumunda olması  olarak tanımlamaktadır. Lizbon başta olmak üzere, birçok uluslararası lokasyonda kliniği bulunan Nina’nın esas uzmanlık alanı matematik, sistem mühendisliği ve biyokimyadır. Uzun yıllardır çok sayıda uzman hekim ve terapist ile birlikte tüm dünyadan rahatsızlara bakmaktadır. Bunların arasında birçok devlet başkanı ve tanınmış sporcu bulunur. Nuno Nina halen tıp alanında inovasyon çalışmalarına devam etmektedir.

Nuno Nina’nın “altın çevrim” olarak adlandırdığı programlar, bütünsel sağlığımızı korumak için geliştirilmiştir.

Pure

Bu program, ilk defa TimeWaver Home sistemi ile ilgilenenler için ideal başlangıçtır. Karaciğer, böbrek gibi organları temizleyerek detoks yapar. Dolaşım sistemini destekler. Çevresel zehirlerin ve toksinlerin vücuttan atılmasını sağlar ve vücudun yeniden canlanmasına yardımcı olur. Günün her saati uygulanabilir.

Enerji

İster performans sporcusu olun, ister stres altında çalışan üst düzey yönetici, ister her gün binlerce şeyi tek başına halletmesi gereken ev hanımı… Mutlaka enerji desteğine ihtiyaç duyarsınız. Bu programla ihtiyacınız olan enerji desteğini almanız hedeflenir. Sabah ve öğleden sonra uygulanması tavsiye edilir.

Balance

Bu program, böbreklerin, dolaşım sisteminin, lenf sisteminin ve hormonların biyoenerjetik dengesi ile ilgilidir. Vücudun kendi enerji alanını derinlemesine dengelemesi için ideal bir programdır. Eğer sinirli ve mutsuz hissediyorsanız, iyi hissetmenize yardımcı olur. İstenilen saatte uygulanabilir.

Release

Ağrıların çok çeşitli ve çok farklı nedenleri vardır. Ağrı, dokuda yaşanan aşırı
asitlenmenin bir semptomu olabilir. TimeWaver Home sistemindeki geleneksel
ağrı uygulamalarına alternatif veya tamamlayıcı olarak Nuno Nina’nın altın
çevrimindeki “Release” programını uygulayabilirsiniz. Bu programda, ağrı vücudun neresinde olursa olsun sistemik olarak vücudun biyoenerjetik alanında çalışırsınız. Gündüz uygulanması tavsiye edilir.

Bakım

Zayıf bir biyoenerjetik alan, çok sayıda akut ve kronik rahatsızlığın nedenidir. Bu programda biyoenerjetik alanın güçlendirilmesi hedeflenir. Bu programı uygulayanların ek olarak bol su içmesi, sağlıklı beslenmesi ve spor yapması önerilir. Tüm gün uygulanabilir.

Being

Günümüzde stresten etkilenmemek neredeyse mümkün değil. Bu programda, organlar arasındaki dengenin yeniden kazanılması hedeflenir. Tüm gün uygulanabilir.

Relax

Stres, çoğu zaman vücudumuzun aşırı asidik hale gelmesi ve dengesizliklerin oluşmasının nedenidir. Birçok rahatsızlık sürekli devam eden stresin bir sonucudur. Bu program rahatlatıcı ve antistres etki yaratır. Yüksek tansiyonu olanlar sabah uygulayabilir.

Bu gönderiyi paylaş


TimeWaver