Hedefi Nedir?

TimeWaver’ın Hedefi

TimeWaver’ın hedefi, hücreleri güçlendirmek, doğal elektriksel hücre zarı gerilimini yeniden oluşturmak ve stabilize etmektir. Başka deyişle, hücrede oluşan aşırı asitlenmeyi gidermek ve en iyi durumda yaklaşık -70 mV doğal elektriksel hücre zar gerilimini yeniden oluşturmaktır. TimeWaver terapi akımı 1018 elektron/saniye ile frekans vererek hücrelere nüfuz eder.

Çalışma prensibi nedir?

TimeWaver Sistemi’nde, frekans yoluyla çalışma sağlanır. Frekanslar aracılığıyla birçok rahatsızlık terapi edilebilir.

Frekans nedir?

Hücrelerin sağlığını gösteren parametre “elektriksel hücre zar gerilimidir” yani frekanstır. Neredeyse tüm kronik ve akut rahatsızlıklar, hücredeki frekansın azalması sonucunda ortaya çıkar. Bir hücrenin, frekansı -70mV olmalıdır. Bu gerilim azalırsa hücre rahatsızlanır. -40 mV değerinde ağrı ve iltihap meydana gelir. -15 mV itibariyle de bir hücrenin tümör hücresine dönüşebileceği eşik başlar.

Sağlıklı hücre için frekans

Peki hücrenin frekansı neden düşer? Bunun ana nedeni asidik ortamdır. Bunun anlamı, hücrenin içinde bulunduğu ortamda çok az elektron olması ve pH değerinin düşmesidir.

İşte TimeWaver tam da bu noktada devreye girer. Yaptığı analiz sonucunda hücredeki frekansı ölçer. Eğer gerilim -70mV’tan daha düşük ise verdiği frekansla hücrenin ideal değere ulaşmasını sağlar.

Azalan hücre membran gerilimi ile birlikte hücre içerisindeki sodyum iyonlarının (Na+) miktarı artar. Bu fenomene hipernatremi adı verilir. Hipernatremi terapi edilmediğinde, zihinsel durum bozukluğu, rabdomiyoliz, nöbetler ve bozulmuş glukoz toleransı gibi birçok komplikasyona neden olabilir

TimeWaver