HAKKIMIZDA HER AN, HER YERDE

Biz Kimiz?

TIMEWAVER
BÜTÜNSEL, İNOVATİF, SEZGİSEL

Timewaver frekansla terapi cihazı, Alman teknolojisi olup dünyanın çeşitli ülkelerinde yaklaşık 5000 terapist tarafından kullanılmaktadır.  Timewaver 6-7 yıllık bir ürün olmakla beraber frekansla terapinin geçmişi çok daha eskilere dayanmaktadır.

19.yy’ın sonlarına doğru Nobel ödüllü Niels Bohr ve Erwin Schrödinger gibi fizikçi, psikolog ve biyologlardan oluşan bir grup bilim adamı kuantum fiziği ve insan psikolojisi hakkında bir çok araştırmalar yapmışlardır. 1980’lerde kuantum fiziği ve filozofisinde aktif olan Marcus Schmieke, zihin ile madde arasındaki ilişkilendirmeyi tekrar gündeme getirmiştir. Fizikçi Burkhar Heim ile tanıştıktan sonra ondan 12 boyutlu dünya modelini öğrenmiş ve bilgi alanı teknolojisini geliştirmeye başlamıştır. 2007 yılında ise çalışması sonuçlanmıştır. Bu, Timewaver’ın doğuşudur.  Uzun zamandır unutulmuş olan madde ve ruh ilişkisi artık TimeWaver sayesinde fark edilebilir ve kullanılabilir hale gelmiştir.

Amerikalı Doktor Carolyn Mc Makin’ın geliştirdiği frekans terapi sistemi; spor yaralanmaları, fibromiyalji, kronik ve akut omurga ve eklem ağrılarında ve daha birçok alanda kullanılmaktadır.

Portekizli Bilim İnsanı Nuno Nina ise altın frekanslar sistemini bularak bedenimizin arınması yani detoks, bedenin rahatlaması, duyguların dengelenmesi ve zihnin negatif değil de daha pozitif düşünceler üretmesine yardımcı olacak programlar yaratmıştır.

Marcus Schimeke ise tüm bu bilgileri bir sistem altında toplayarak Timewaver Frequency cihazını yaratmıştır.  Frequency cihazı ise insan bedenindeki fizyolojik, duygusal ve zihinsel olarak tespit edilen bazı şikayetlerin kişiye özel olduğundan yola çıkarak ihtiyaca göre tamamen kişiselleştirilmiş programlarla destek sağlamaktadır.

TimeWaver Home cihazı ise sağlığınızı her yerde her zaman koruyabilmeniz için rahatlıkla kullanabileceğiniz Alman teknolojisinin yaratığı tamamlayıcı terapi cihazıdır.  Timewaver frequency cihazıyla klinikte alabileceğiniz terapiyi rahatlıkla ev, iş ortamında her yerde kolaylıkla uygulayabilmenizi sağlar.  Evinizdeki herkese  genç ve yaşlı demeden uygulayabileceğiniz gibi aynı zamanda size özel programları da portatif cihaza yüklemek mümkündür ve bu şekilde her ortamda terapiye devam etmek kolayca münkün olabilecektir.  İstediğiniz yerde istediğiniz süreyle kullanabilirsiniz.

İşten yorgun geldiniz sinirleriniz bozuk olabilir, yorgun olabilirsiniz bunun için “sinirler” programını çalıştırabilirsiniz. Çalışma ortamında konsantrasyon problemi yaşayabilirsiniz bazen “odaklanma” programını açabilirsiniz. Gene yorgun bir günün ardından kaslarınız gerilip boynunuz, beliniz tutulmuş olup hala enerjiye ihtiyacınız olduğu bir gün geçirebilirsiniz.  Bunun için “kaslar” daha sonra da “enerji” programlarını çalıştırarak daha dingin ama daha enerjik bir şekilde hayatınıza devam edebilirsiniz. Kısacası TimeWaver Home her zaman her yerde ve tüm aile bireyleri tarafından kullanılabilecek Alman Teknolojisinin sağlığımız yarattığı bir cihazdır ve 3 tuşla çok kolay ve pratik kullanım özelliklerine sahiptir.


Misyonumuz

Sağlığı bütünsel olarak ele alıyoruz. Zihnen, bedenen ve ruhen dengede kalmayı başarmak asıl misyonumuz. Timewaver Home bize bu süreçte yardımcı oluyor.

Vizyonumuz

Başta sağlıklı kalmak ve ihtiyaç olduğunda rahatsızlıkları yenmek için frekans terapisini ileriye taşımaktır.
TimeWaver